مشاهده نمونه تدریس اساتید

ورود به سایت

اطلاعات را وارد کنید.

عضویت در سایت

اطلاعات را وارد کنید.

تأیید عضویت به شما ایمیل خواهد شد.

جهشینو آموزش با چاشنی خلاقیت!

بهترین منابع کنکور

background
آخرین ویرایش در 13 سپتامبر 2018

معرفی بهترین منابع کنکور

همیشه اصلی ترین دغدغه بچه های کنکوری انتخاب بهترین منابع کنکور است . به همین دلیل در این پست به معرفی بهترین منابع کنکور خواهیم پرداخت .

جهشینو بدون هرگونه طرفداری و جهت گیری نسبت به انتشارات مختلف ، فقط به معرفی آنها می پردازد و قصد تبلیغات هیچگونه کتبی را ندارد!

بهترین منابع کنکور در دروس عمومی

ادبیات فارسی

اگر به دنبال یک کتاب خوب برای زبان و ادبیات فارسی هستید پیشنهاد می کنیم از کتاب های دکتر هامون سبطی (انتشارات نشر دریافت) استفاده کنید . البته قابل ذکر است کتاب قرابت معنایی ایشان با توجه به حجم زیادی که دارد فقط به دانش آموزانی که فرصت کافی برای مطالعه این کتاب را دارند (بیش از یک بار نیاز است کتاب خوانده شود!) توصیه می شود و همچنین جهت درک ابیات این کتاب نیاز است از درک ادبی بالایی برخوردار باشید.

کتاب همایش ادبیات فارسی دکتر سبطی در بخش آرایه ها فوق العاده عالیست و پیشنهاد می کنیم اگر میخواهید آرایه های ادبی را به صورت خلاصه و بسیار مفید فراگیرید این کتاب را تهیه کنید!

جهت اطلاعات بیشتر و خرید آنلاین ، روی کتاب مورد نظر کلیک کنید.

بهترین منابع کنکور
بهترین منابع کنکور
بهترین منابع کنکور

پیشنهاد می کنیم از کتاب های زیر برای مباحث املا و لغت و تاریخ ادبیات استفاده کنید :

بهترین منابع کنکور
بهترین منابع کنکور

عربی

یکی از کتاب های بسیار خوب در درس عربی کتاب “عربی در آزمون سراسری” انتشارات نشردریافت نوشته ی جناب هورفر می باشد که ترتیب و نحوه ی چینش مباحث در این کتاب کمک زیادی به دانش آموزان می کند. علاوه بر این تست های خوب و نکته داری نیز در این کتاب گنجانده شده است.

بهترین منابع کنکور

دین و زندگی

در درس دین و زندگی کتاب های خوب فراوانی از انتشارات مختلف به چاپ رسیده است با این حال کتاب ” دین و زندگی IQ” از انتشارات گاج کمی قویتر از بقیه عمل کرده است و تست های مفهومی و سختی نیز با توجه به کنکورهای اخیر در این کتاب موجود است که به دانش آموزان قوی پیشنهاد می شود به این تست ها توجه داشته باشند.

بهترین منابع کنکور

زبان انگلیسی

اگر به دنبال کتابی هستید که زبان شما را از پایه تقویت کند و نکات خوب و ارزشمندی نیز داشته باشد به شما کتاب “زبان انگلیسی دکتر کیاسالار” را از انتشارات شبقره پیشنهاد می کنیم.

جهت تسلط به لغات نیز می توانید کتاب واژه نامه زبان کنکور را از همین انتشارات تهیه کنید

بهترین منابع کنکور

منابع بهتری میشناسی ؟!

شما نیز تجارب خود را در زمینه انتخاب منابع با ما در میان بگذارید و کتاب های خوب را از طریق دکمه زیر یا بخش نظرات همین مطلب ، به ما معرفی کنید

نویسنده

توضیح مختصری از نویسنده مطلب

دیدگاه شما

دیدگاه خود را بیان کنید

برای ارسال نظر باید تو سایت عضو بشی :) یا اگر عضو هستی وارد سایت بشی
notitle
nocontent